Pseudo online uživatelé jsou tací uživatelé, kteří se přihlásili, ale už 5 minut na stránkách nic nedělali, na nic neklikli. Takže se třeba zapomněli odhlásit, nebo si prohlíží fotky nebo se pouze snaží nahnat čas online na stránkách, ale to se jim nepodaří, protože se jim to nepřičítá.. :-D
O nás
lajna_nadpis
Národní dům na Vinohradech Sportovní oddíl v akrobatickém rokenrolu TAKT rokenrol Národní dům na Vinohradech (dříve TAKT ÚKDŽ Praha) vznikl začátkem osmdesátých let jako jeden z prvních oddílů v tehdejším ČSSR. Jeho zakladatelkou je paní Zdena Hanselová, která se v té době řadila spolu s dalšími vedoucími rokenrolových oddílů k průkopníkům tohoto sportu u nás.

Mezi její první svěřence patřili již v té době dobří Jirka Richtr s Danou Bejblovou nebo Jarda Šedina se Štěpánkou Halaničovou. Později přibyla i jména jako Honza Michl s Lenkou Bártovou, Tomáš Sláma s Veronikou Kánickou, ale i Roman Kolb tenkrát ještě s Květou Vítovou. V roce 1991 zde vzniklo za vedení My Takťáci :-) Romana Kolba a Lenky Blšťákové předtančení (formace), které se na mistrovství světa umístilo na osmém místě. Začátek své tančení kariéry zde odstartovala také Míša Lonková spolu ze Slovenska přicházejícím Honzou Hauptem. Později dlouhou dobu za naše barvy bojovali Karel Křišta se Zdeňkou Průšovou. Ti získali v kategorii B za rok 1994 titul mistři České republiky. Dále za nás tancovali Pavel Břuska s Bárou Hanzelovou (později s Hankou Červenkovou a Olívií Sklenářovou), Bořek Šimáček nejprve s Luckou Ludvíkovou a později s Hankou Červenkovou, Martin Kučera s Aničkou Jiráskovou a mnoho dalších lidí, které najdete v sekci Takťáci.
Tomáš s Vendulkou V našem oddílu trénují v současné době páry kategorie B a C a máme tu i dívčí formaci. Dále jsou známé naše dobré tréninkové podmínky, to jest dvakrát týdně dvouhodinový trénink v tělocvičně plus jedenkrát týdně dvouhodinový trénink na zrcadlech v DDM Rytmus, dále je také možnost individuálních tréninků ve zbytku týdne u našeho mecenáše vHonza s Lili Národním domě na Vinohradech a také sobotní celodenní tréninky, které probíhají jednou měsíčně. Kvalitu trénování zvyšují i oddílová soustředění pořádaná v létě (jednotýdenní v druhé polovině srpna) a v zimě (zpravidla prodloužený víkend okolo pololetních prázdnin) v místní sokolovně v Náchodě.

Pro pohodu a pobavení pořádáme různé společné akce. Výjimkou nejsou ani dobrovolné kolektivní výlety na kole nebo pěšky, společné návštěvy bazénů, účast na různých sportovních akcích(triatlon v Sokolově, marathon apod.), taneční večery v tradičních i netradičních klubech nebo hromadné rozdávání vánoční nálady u předvánočního posezení.
O nás  |  Takťáci  |  Aktuálně  |  Fotogalerie  |  Přidej se k nám  |  Vzkazovník  |  Vystoupení  |  Odkazy